O nas

Marcin Bednarowski

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Gdańskiej, ukończył również studia z zakresu Finansów i Bankowości. Swoje doświadczenie zdobywał w polskich firmach oraz międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menedżerskich i specjalistycznych. Pracował między innymi dla Citigroup oraz General Electric. Menedżer z doświadczeniem w zakresie optymalizacji procesów, prowadzenia projektów w metodologii Lean Six Sigma oraz zarządzania i wprowadzania zmian w strukturach sprzedażowych. Specjalizuje się w budowaniu dochodowościowych modeli biznesowych przedsiębiorstw. Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu dystrybucji sprzedaży, wdrażania start up’ów oraz wprowadzaniu nowych produktów i usług. W swojej pracy korzysta z umiejętności budowania partnerskich relacji. Świadczy profesjonalne doradztwo wnikliwie analizując potrzeby i oczekiwania Klientów.

 

Mariusz Mroczkowski

Absolwent Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobył w polskich i zagranicznych firmach w działach sprzedaży i marketingu min. Office Depot, Sodexo, Compass Group, Richmond American University w Londynie.

Swoją przygodę z granulacją rozpoczął w firmie Mechanika Nawrocki (Nawrocki Pelleting Technology) gdzie pracował jako doradca techniczno -handlowy oraz prowadził dział testów granulacji.
Posiada bardzo duże doświadczenie praktyczne w zakresie granulacji różnych surowców (biomasa, pasza, wszelkie odpady).

Zdobyta wiedza i doświadczenie przekłada się na budowanie bliskich relacji z klientami, wsparcie techniczne oraz poszukiwaniu nowych rozwiązań.

 

Andrzej Galij

Technik mechanik z długoletnim doświadczeniem w projektowaniu linii produkcyjnych. Pracował w Spomasz Żnin oraz Mechanika Nawrocki Żnin (Nawrocki Pelleting Technology) na stanowisku
konstruktor – technolog. Prowadził nadzór nad inwestycjami w Polsce i za granicą. Posiada doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu konstruktorów, prowadzeniu nadzoru nad produkcją, obróbce skrawaniem, opracowaniu optymalnych procesów technologicznych i przygotowywaniu dokumentacji technicznej.

Specjalizuje się w budowie innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz projektowaniu i uruchamianiu linii technologicznych do produkcji pasz i biopaliw . Posiada doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie technologii granulowania.

W swojej pracy zorientowany na projektowaniu optymalnych, niezawodnych rozwiązań satysfakcjonujących Klientów.

Szukasz innowacyjnych rozwiązań i wiarygodnego Partnera?

Sprawdź naszą ofertę